KONST / Litografier / Grafiskt blad 15285128
nr 1528 5128
BECK & JUNG
, Sverige
Grafiskt blad, BECK & JUNG, Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). "Computer ink plot". Signerad, numrerad 68/110, daterad 1981. Bildmått: ca 48x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:13:30
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr