KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15763190

nr 1576 3190

Renzo Ugolini, "Utflyckt i solen". Signerad. Olja på duk, 44x64 cm, yttermått inklusive ram: 59x79 cm

Utrop:

500 kr

måndag 6 november 2023
kl 20:01:45