MÖBLER / Skåp & hyllor / Barskåp 5828438
nr 582 8438
Barskåp
1930-tal, längd: 75, djup: 40, höjd: 72
Kondition: skadad, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 11 maj 2009
kl 19:24:28
100 kr
300 kr
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr