KONST / Litografier / Litografiskt tryck 14246347
*
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 oktober 2021
kl 20:18:47
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/10 21:02:11
1
100 kr
11/10 15:13:40
2
150 kr
11/10 17:13:52
1
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16
*
Litografiskt tryck
nr 1424 6347
Litografiskt tryck
marin, England. Bildmått: 40x60, yttermått inklusive ram: 61x79 cm. Ej signerad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 oktober 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/10 21:02:11 | 1 | 100 kr |
11/10 15:13:40 | 2 | 150 kr |
11/10 17:13:52 | 1 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad engelsk england europa fartyg fartygsporträtt litografier litografiskt tryck marin marinmotiv marinmålning
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 18:16