ÖVRIGT / Diverse / Skrin på benställning 14556407
nr 1455 6407
Skrin på benställning
Längd: 62 cm. Djup: 40 cm, höjd: 89 cm
Kondition: slitage, skador, sprickor
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:11:36
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)