KONST / Litografier / Färglitografi 15507328
nr 1550 7328
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 4712/5000, La Campanette. Färglitografi, bildmått: 56x42 cm, yttermått inklusive ram: 79x63 cm
Kondition: saknar glas
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:32:41
500 kr