KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17112004
nr 1711 2004
Lizzie Olsson-Arle
(1926-2008), Sverige
Komposition. Signerad, blandteknik, 48x31 cm, yttermått inklusive ram: 65x48 cm
Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2025
kl 18:12:45
25/6 13:48:11
Lizzie Olsson-Arle
Läs mer om Lizzie Olsson-Arle