KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17112004

nr 1711 2004

Lizzie Olsson-Arle

(1926-2008), Sverige

Komposition. Signerad, blandteknik, 48x31 cm, yttermått inklusive ram: 65x48 cm

Lizzie Olsson-Arle, född 1926 i Ärtemark, död 2008, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:12:45

25/6 13:48:11 1      Vinnande bud

Lizzie Olsson-Arle

Läs mer om Lizzie Olsson-Arle