KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13602047
nr 1360 2047
Ivan Stern
(f. 1977), Ryssland
Akvarell, Bro. Signerad Ivan Semenov, daterad 2005. 47x27 cm
Ivan Stern, rysk bildkonstnär född 1977.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:23:45
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)