KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13602047

nr 1360 2047

Ivan Stern

(f. 1977), Ryssland

Akvarell, Bro. Signerad Ivan Semenov, daterad 2005. 47x27 cm

Ivan Stern, rysk bildkonstnär född 1977.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 november 2020
kl 20:23:45

Ivan Stern

Läs mer om Ivan Stern