KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14613156

nr 1461 3156

Etsning

Nils Johansson. Signerad, numrerad 1/50. Bildmått: 41x35cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 april 2022
kl 18:06:19

13/4 00:07:12 1      100 kr
18/4 18:01:20 2      Vinnande bud