ART / Oil paintings / Oil painting 16106050
nr 1610 6050
OIL PAINTING
Krackovskij, attributed, otydlig signerad och daterad. Oil on canvas, uppklistrad på kartong, 44x31 cm, outer dimensions including frame: 57x44 cm,
Iosif Krackovskij, tillskriven, otydlig signerad och daterad. Olja på duk, uppklistrad på kartong, 44x31 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
Withdrawn
Monday April 1 2024
at 19:02:06