MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 12354461

nr 1235 4461

MIRROR

Victorian style, 163x65, wear.

Nyrokoko, 163x65

Condition: slitage

1000

SEK 1900

Monday February 18 2019
at 20:16:41

Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.