KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14187412
nr 1418 7412
Katinka Husberg
(f. 1961), Sverige
Oljemålning, "Allegro". Signerad, daterad 1995. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x152 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:39:47
100 kr
150 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr