KONST / Litografier / Färglitografi 15539217
nr 1553 9217
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Kring Operan". Signerad, numrerad 163/350. Färglitografi, bildmått: 62x48 cm, yttermått inklusive ram: 69x54 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:41:00
500 kr
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson