KONST / Litografier / Färglitografi 16773671
nr 1677 3671
Färglitografi
Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, färglitografi, numrerad 189/260, daterad -77 cm, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:13:35
2/2 21:21:08