KONST / Litografier / Färglitografi 12713103
nr 1271 3103
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Slussen, Stockholm. Signerad, numrerad 290/450. Bladets mått: 68x51 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:12:11
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
6
7
2.600 kr
6
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm