KONST / Litografier / Färglitografi 14278042

nr 1427 8042

Jörgen Fogelquist

(1927-2005), Sverige

Signerad, numrerad 273/350. Färglitografi, bildmått: 49x38cm, yttermått inklusive ram: 72x52cm

Jörgen Fogelquist, svensk bildkonstnär född 1927 i Mariestad, död 2005.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:01:54

Jörgen Fogelquist

Läs mer om Jörgen Fogelquist