KONST / Litografier / Färglitografi 16364178
nr 1636 4178
Curt Asker
(f. 1930), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 186/190. Färglitografi. Bladets mått: 77x57 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Curt Asker, svensk målare, grafiker och skulptör född 1930.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2024
kl 19:41:08
19/8 14:50:13