KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13337470
nr 1333 7470
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Oljemålning, Anders Zorn (1860-1920), Sverige, kopia efter. Signerad J Stäck, 1900-tal. Olja på duk, 58x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 juni 2020
kl 20:40:06
100 kr
300 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn