KONST / Litografier / Färglitografi 14964208
nr 1496 4208
Bo Cronqvist
(f. 1948), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 100- upplaga. Färglitografi, bildmått: 37x42 cm, yttermått inklusive ram: 51x60 cm
Bo Cronqvist, svensk målare och grafiker född i Lund 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 20:30:34
17/10 18:00:28
17/10 18:03:09