KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15883092
nr 1588 3092
Ivan James Romeo Bauer
(1897-1957), Sverige
Oljemålning, Öregrund. Signerad, daterad -46. Olja på pannå, Bildmått: 45x36 cm, yttermått inklusive ram: 55x47 cm
Ivan James Romeo Bauer, svensk bildkonstnär född 1897, död 1957 .
Utrop:
500 kr
måndag 18 december 2023
kl 18:35:47
Ivan James Romeo Bauer
Läs mer om Ivan James Romeo Bauer