KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Grafiskt blad i relief 15507523
nr 1550 7523
Grafiskt blad i relief
Lars-Erik Falk. Signerad, numrerad 19/25, daterad 1985. Bildmått: 14,5x25,5 cm, yttermått inklusive ram: 35x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:44:18
100 kr
300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
2.000 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)