KONST / Litografier / Färglitografi 13767183

nr 1376 7183

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 401/1750. Motivet: 73x54 cm, yttermått inklusive ram: 106x81 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:28:29

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm