KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292055
nr 1629 2055
Lotta Horn. "Vinteröga". Signerad, daterad 2015. Olja på duk, 30x30 cm, yttermått inklusive ram: 34x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:32:01
1/6 02:13:19
100 kr
8/6 10:09:26
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer