KONST / Litografier / Färglitografi 12422005
nr 1242 2005
Gertrude Hermes
(1901-1983), Storbritannien
Färglitografi, Stonehenge. Signerad, numrerad 25/50. Motivet: 60x90 cm
Gertrude Hermes, bildkonstnär född 1901, död 1983.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2019
kl 20:36:42
4/3 16:58:02
18 mar