KONST / Litografier / Färglitografi 16558066
nr 1655 8066
Plura Jonsson
(f. 1951), Sverige
Signerad, numrerad 119/290. Färglitografi, bildmått: 50x39cm, yttermått inklusive ram: 69x54cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 november 2024
kl 19:55:52
3/11 19:04:16
700 kr
4/11 18:58:16
Plura Jonsson
Läs mer om Plura Jonsson