KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15494088
nr 1549 4088
Albert Pinot
(1875-1962), Belgien
Oljemålning, Stilleben med rosor. Signerad, daterad -04. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 60x50 cm
Kondition: skadad ram
Albert Pinot, belgisk målare född 1875, död 1962.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:54:49
19/6 14:14:18