KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Akvatint / etsning 12422202

nr 1242 2202

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Akvatint / etsning, Kaffekvarnen. Signerad, daterad -54,281/310, löst blad. Motivet: 20,5x29,5, Fib

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:47:23

18/3 19:42:02 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz