KONST / Litografier / Färglitografi 15978449
nr 1597 8449
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 3/360. Färglitografi, bildmått: 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 72x58 cm
Kondition: saknar glas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:46:04
700 kr
1.000 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson