KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474067
nr 1747 4067
Oidentifierad konstnär. Narr. Signerad, daterad -54. Olja på pannå, 100x120 cm, yttermått inklusive ram: 108x125 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:09:28
8/12 08:48:52