FURNITURE / Chairs and Stools / Easy chair 15162049

nr 1516 2049

EASY CHAIR

1950s, galon, svart metallställning, wear.

1950-tal, galon, svart metallställning

Condition: bruksslitage

Withdrawn

Monday January 23 2023
at 19:32:08

  • Thema-auction
  • Jan 23

Retro

Read more about Retro