KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Affisch 14024078

nr 1402 4078

Affisch

Roy Lichtenstein (efter), "Moderna Museet på Louisiana 1. 3-13. 4,1975". Yttermått inklusive ram: 101x71 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:38:05