KONST / Litografier / Färglitografi 12769233
nr 1276 9233
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 20/250. Motivet: 37x48 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:33:51
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant