KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 14193439
nr 1419 3439
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Collage, Stadsmotiv. Signerad, daterad -89. Bildmått: 39x28, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:51:45
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu