KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177081
nr 1417 7081
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, "Kökshyllan", Stilleben. Signerad. Olja på pannå: 25x60 cm, yttermått inklusive ram: 39,5x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:30:24
3/9 20:37:18
250 kr
6/9 18:23:22
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén