KONST / Litografier / Färglitografi 15286429
nr 1528 6429
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Signerad, numrerad 161/210, daterad -79, park. Färglitografi, bildmått: 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
400 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:34:04
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg