KONST / Litografier / Färglitografi 14087544
nr 1408 7544
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 34x53cm, yttermått inklusive ram: 52x69cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:44:39
6/7 00:08:08
100 kr
18/7 16:36:02
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren