ART / Lithographs / Giclée 13767027
nr 1376 7027
Lars Eje Larsson
(f. 1954), Sverige
Lars Eje Larsson (b. 1954), Sweden. Sweden. "Clay". Signed, numbered 33/100 cm. Unframed. Subject: ca 28x38 cm,
Gicléetryck, Sverige. "Clay". Signerad, numrerad 33/100 cm. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm
Lars Eje Larsson, Swedish painter, born 1954.
SEK 100
Monday February 1 2021
at 20:25:42
26/1 20:35:45