KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15495143

nr 1549 5143

G Shaw, Signerad, landskap med bro. Olja på duk, 24x44 cm, yttermått inklusive ram: 33x53 cm

Kondition: ramskador

Utrop:

500 kr

måndag 19 juni 2023
kl 20:53:15