KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029186
nr 1502 9186
Carl Holger Fischer
(1885-1955), Danmark
Oljemålning, Stilleben med rosor. Signerad. Olja på duk, 67x95 cm, yttermått inklusive ram: 85x115 cm
Carl Holger Fischer, dansk målare född 1885, död 1955.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:59:34
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Carl Holger Fischer
Läs mer om Carl Holger Fischer