KONST / Litografier / Serigrafi 10435041
*
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juni 2016
kl 20:02:48
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59
-
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36
-
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13
-
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19
-
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56
*
Manuel Ros
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Serigrafi, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, spansk bildkonstnär född 1965, Palma de Mallorca.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juni 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa litografier löst blad manuel ros serigrafi spanien spansk spanska sydeuropa
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:59 -
9025 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:36 -
9233 Färglitografi
Bengt Böckman (1926-2014), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:08
-
9030 Färglitografi
Björn Wennerström. Signerad, numrerad 141/260. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:13 -
9091 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 18:19 -
9354 Färglitografi
Erik Olson, potatisplockarna. Signerad, numrerad 1..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 19:56



