KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824066
nr 1382 4066
Bertil Waldemar. Signerad. Olja på duk, 50x60cm, yttermått inklusive ram: 65x76cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 mars 2021
kl 18:07:05
100 kr
200 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr