KONST / Litografier / Grafiskt blad 14088015
nr 1408 8015
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Levels". Signerad, numrerad 7/50, oramat löst blad, 60x45 cm
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:09:15
16/7 13:37:00