KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12769323
nr 1276 9323
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsning, "Lysved". Signerad, numrerad 103/125, daterad 1982. Motivet: 36x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:41:35
22/9 10:26:36
100 kr
23/9 19:24:29
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist