KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15275185
nr 1527 5185
Asbjørn Gullerud, Hundar. Signerad, Olja på duk, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 50x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:01:20
100 kr
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr