KONST / Litografier / Grafiskt blad 11865130
*
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 maj 2018
kl 19:42:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/5 18:29:14
1
Vinnande bud
28/5 18:50:39
2
150 kr
28/5 18:50:39
1
(budbetjänt)
28/5 18:59:24
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
-
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22
*
Cecilia Haupt
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Läs om budbetjänten
nr 1186 5130
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Grafiskt blad, Längtans landskap, 38/240, bladets mått: 26x20
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 maj 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/5 18:29:14 | 1 | Vinnande bud |
28/5 18:50:39 | 2 | 150 kr |
28/5 18:50:39 | 1 | (budbetjänt) |
28/5 18:59:24 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cecilia haupt grafiskt blad litografier längtans landskap svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09 -
2138 Färglitografi
Eva Ljungdahl (f. 1946), Sverige. Segelbåt. Signer..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:21 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:22