KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12815494
nr 1281 5494
Willie Weberg
(1910-1995), Sverige
Akvarell, Willie Weberg (1910-1995), diptyk, ramens innermått: 43x29 cm. Signerad
Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:23:57
14/10 18:02:58