KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769602

nr 1276 9602

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Hus. Signerad, daterad 48. Olja på pannå, 34x25 cm

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:48:34

21/9 16:16:05 1      Vinnande bud

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström
Lis Husberg (f. 1920)