KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16788309
nr 1678 8309
Astrid Munthe de Wolfe
(f. 1926), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, "Bogamvilla". Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 60x50duk
Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:31:13
10/2 00:38:00
Astrid Munthe de Wolfe
Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe