KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16516035

nr 1651 6035

Leif Tjerned

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Ansikte. Signerad, daterad 2014, a tergo. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 102x90 cm

Leif Tjerned, svensk målare, skulptör och grafiker född i Malmö 1942.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 18:41:38

21/10 11:44:29 1      Vinnande bud

Leif Tjerned

Läs mer om Leif Tjerned