KONST / Litografier / Färglitografi 12771276
nr 1277 1276
Ulf Göthman
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Grinden. Signerad, numrerad 12/190. Motivet: 28x43 cm
Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 1 oktober 2019
kl 10:52:16